Інтернет-магазин товарів для рукоділля Monpacie

Угода користувача

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Інтернет-магазину  https://monpacie.com.ua

Захист персональних даних, наданих користувачами нашого інтернет-магазину, регламентується Законом України "Про захист персональних даних".


1. Загальні положення

1.1 Політика конфіденційності встановлює порядок отримання, зберігання, обробки, використання і розкриття персональних даних Користувача. Персональні дані Користувача ми отримуємо від Користувача при оформленні замовлення через корзину магазина, при оформленні замовлення за телефонами, які вказані на сайті, при реєстрації самим Користувачем (створення Особистого кабінету) і при написанні відгуку чи запиту. Персональні дані Користувача заповнюються Користувачем (при оформленні замовлення через корзину магазина або при реєстрації на сайті).

1.2 Конфіденційність персональних даних є обов'язковою умовою для дотримання магазином доступу до персональних даних Користувача, з вимогою не допускати їх поширення без згоди Користувача або наявності іншої законної підстави.

1.3 Використання Користувачем сайту інтернет-магазину https://monpacie.com.ua означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.

1.4 У випадку незгоди з умовами Політики Користувач повинен припинити використання сайту інтернет-магазину https://monpacie.com.ua.

1.5 Адміністрація сайту не перевіряє достовірність персональних даних, що надаються Користувачем сайту Інтернет-магазину, однак зазначивши помилкові відомості про себе може призвести до неможливості виконання замовлення інтернет-магазином.

1.6 Користувач визнає, що в разі недбалого ставлення самим Користувачем до безпечного зберігання свого логіна і пароля, що дає доступ до його персональних даних, треті особи можуть отримати несанкціонований доступ до облікового запису, персональним і іншими даними Користувача. Інтернет-магазин https://monpacie.com.ua не несе відповідальність за збитки завдані таким доступом. Ми рекомендуємо Користувачам використовувати складні паролі, які складаються з цифр і букв. Змінити пароль для доступу до своїх даних Користувач може зайшовши в розділ "Мій профіль".


2. Персональні дані

2.1 Інтернет-магазин https://monpacie.com.ua збирає персональні дані, а саме: ім'я, прізвище, по батькові, контактний телефон, адреса електронної пошти, адреса для доставки (якщо товар доставляється Кур’єром Нової Пошти за вказаною адресою). Також, ми можемо уточнити і отримати від Вас цю інформацію по телефону.

2.2 Інша інформація надається Користувачем на його розсуд.

2.3 Інтернет-магазин https://monpacie.com.ua не збирає IP-адреси користувачів.


3. Цілі збору і обробки персональних даних користувачів

3.1 Інтернет-магазин https://monpacie.com.ua збирає і зберігає тільки ті персональні дані, які необхідні для надання послуг з продажу і доставки замовлених Вами товарів.

3.2 Інтернет-магазин https://monpacie.com.ua збирає дані для зв'язку з Користувачем, в тому числі подання відповідного повідомлення про надання послуги, інформування Користувача про наявність товару, підтвердження замовлення, доставки замовлених Користувачем товарів, для зв'язку кур'єрської служби з Користувачем, а також для обробки запитів і заявок від Користувача.

3.3 Обробка персональних даних Користувача здійснюється без обмеження терміну, будь-яким законним способом.


4. Умови надання доступу до бази даних

4.1 Ми не передаємо персональні дані Користувача третім особам крім випадків визначених законодавством України.

4.2 Розкриття персональних даних Користувача проводиться при замовленні Користувачем товарів в інтернет-магазині https://monpacie.com.ua. Зокрема Користувач погоджується з тим, що інтернет-магазин https://monpacie.com.ua має права передавати персональні дані кур'єрським службам, організаціям поштового зв'язку, операторам електрозв'язку, виключно з метою виконання замовлення Користувача, оформленого на сайті інтернет-магазину https://monpacie.com.ua, включаючи доставку Товару.

4.3 При втраті або розголошення персональних даних інтернет-магазин https://monpacie.com.ua інформує Користувача про втрату або розголошення персональних даних.

4.4 Інтернет-магазин https://monpacie.com.ua приймає необхідні організаційні та технічні заходи для захисту персональної інформації Користувача від неправомірного або випадкового доступу, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення, а також від інших неправомірних дій третіх осіб.


5. Зміна Користувачем персональної інформації

5.1 Користувач може в будь-який момент змінити (оновити, доповнити, видалити) надану їм персональну інформацію або її частину, зайшовши в розділ "Мій профіль".


6. Зміна Політики конфіденційності

6.1 Ми маємо право змінити умови Політики конфіденційності. У такому випадку, ми замінимо версію документа на сторінці "Політика конфіденційності". Будь ласка, періодично переглядайте ці умови, щоб бути поінформованими про те, як інтернет-магазин https://monpacie.com.ua захищає персональні дані своїх користувачів.

6.2 Якщо Ви бажаєте, щоб ми видалили персональні дані, які Ви надали нам раніше, з метою виконання зробленого замовлення на купівлю продукції в нашому інтернет-магазині, будь ласка, зв'яжіться з нами написавши листа на електрону адресу e-shop@monpasie.com.ua і ми виконаємо Ваш запит.

Перегляд категорій