Інтернет-магазин товарів для рукоділля Monpacie

Про нас

Інтернет-магазин «Монпасьє» - це ключ до дивовижного світу handmade, доступний з будь-якої точки на карті.  У нашому асортименті  - 15 000 товарів для творчості: різноманітні намистинки і чеський бісер, фурнітура та матеріали, інструменти та аксесуари, готові прикраси і навчальні книги.

 

В каталозі ви знайдете цікаві handmade-товари з Китаю, Індії, Чехії, США, Філіппін, Ізраїлю. Купуйте без переплат і довгих пошуків - цінники наших товарів позбавлені від зайвої ваги, а в каталозі регулярно з'являються ексклюзивні новинки.

 

Ви отримуєте більше


Більше комфорту. Для того, щоб придбати потрібні інструменти, фурнітуру або яскраві деталі для прикрас потрібно всього кілька хвилин. Не витрачайте час на автомобільні пробки, пошук необхідних товарів на полицях звичайних магазинів, вивчення графіку роботи торгових точок – інтернет-магазин «Монпасьє доступний 24 години на добу, сім днів на тиждень. І на свята – теж.

 Більше можливостей. Зручне сортування товарів, розумна система фільтрів, консультації онлайн і по телефону, акції та знижки, кнопка “подобається” і швидке замовлення – всі ці переваги інтернет-покупок вже є в магазині Монпасьє.

 Більше деталей. Додаючи новий товар в каталог, ми використовуємо його реальні фотографії та вказуємо на важливі моменти в описі  – тому замовляючи у Монпасьє, ви отримуєте більше інформації і розгляньте всі деталі.  

 Більше уваги якості. Ми ретельно перевіряємо все, що потрапляє в каталог магазину. Сертифікати якості, надійність і доступність, різноманітність асортименту – щоденні стандарти нашої роботи.  Вибирайте, який з товарів світу handmade вам сподобався сьогодні і будьте впевнені, – з якістю все в повному порядку.

 Більше покупок. Інтернет-магазин «Монпасьє» пропонує товари для творчості за особливими цінами. Ми використовуємо прямі поставки від виробників, партнерів по всьому світу і уникаємо посередників – тому наші клієнти отримують більше за менші гроші.

 Більше, аніж просто доставка. Купуючи в Монпасьє, ви самі вибираєте, коли і де вам зручно забрати покупку. Забирайте своє замовлення прямо зі складу Монпасьє, у мережі наших роздрібних магазинів або ж оформивши доставку додому. Зробіть свій вибір, а ми подбаємо про все інше!

Перегляд категорій