Біопакети MONPACIE

Сьогодні компанія MONPACIE є одним лідерів ринку товарів для хендмейд в Україні.

Для багатьох наших клієнтів ми є прикладом, разом з яким хочеться йти в перед, розвиватися і ставати краще. У той же час, ми самі не стоїмо на місці і намагаємося стати краще для вас - наших покупців. Ми прислухаємося до вашої думки і самі шукаємо шляхи до розвитку і вдосконалення.

Саме тому компанія MONPACIE не могла стояти осторонь глобального руху за захист планети. Саме тому ми замінили наші фірмові пластикові пакети на біорозкладні. У них інший дизайн і ряд переваг, основним з яких є їх безпека для екології.

Нові Біопакети MONPACIE, за рахунок своїх характеристик, можна використовувати не один раз, складаючи в нього покупки інших магазинів. Його можна легко скласти і він не займе багато місця навіть в кишені джинс. При цьому такий пакет ніяк не шкодить планеті.

   


***************************************************************************************

Щорічне збільшення відходів з пластику в значній мірі загрожує навколишньому середовищу. Виробництво екологічно чистих пакувальних матеріалів стало гострою необхідністю у зв'язку із загрозливим станом екології як в Україні, так і в усьому світі.

Сьогодні стала доступною сучасна альтернатива звичним пакетам - оксо-біо пакети, які за рахунок свого складу розкладаються в природному середовищі на біомасу CO2 і воду.

Як це відбувається?

При виробництві пакетів в матеріал додаються оксо-розкладні добавки, дія яких заснована на процесі окислення отриманого полімерного матеріалу під дією кисню, повітря та ультрафіолету. В свою чергу оксо-розкладні добавки виступають каталізатором необхідного процесу окислення полімеру.

Процес розпаду полімерного матеріалу з оксо-розкладною добавкою називається оксо-розкладання (аеробний процес), при цьому полімерний матеріал, який містить таку добавку - оксо-розкладним полімерним матеріалом, здатним до біорозкладу протягом 1-3 років.

Спочатку, молекули полімерів дуже довгі, що перешкоджає їх розкладанню в природному середовищі. Оксо-розкладні добавки прискорюють розпад макромолекули полімеру на величезну кількість низькомолекулярних фрагментів. Чим менше молекулярні ланцюги, тим легше вони вступають в окислювальні реакції.

-          На першій стадії розпаду полімерні вироби стають ламкими і розпадаються на пластівці.

-          Друга стадія розпаду називається «біологічним розпадом». Молекулярна маса матеріалу знижується, і він стає гідрофільним. Потім ці фрагменти повністю засвоюються бактеріями, в результаті чого утворюються вуглекислий газ, вода і сукупність тваринних і рослинних мікроорганізмів.

Важливо, що оксо-розкладані пакети не потребують спеціально створених умов промислового компостування. Пластику з оксо-біодобавкою не потрібні особливі умови по температурі, вологості та тиску.


Перегляд категорій